filtry na dom i mieszkanie 

Jest 5 produktów.
 • 682,90 zł

  10" system narurowy Big Blue, wysokiej wydajności. Wyposażony w stelarz, cisnieniomierze oraz komplet przyłączy. Wyprodukowany z komponentów certyfkiowanych przez NSF oraz WRAS. Głowica systemu wyposażona jest w odpowietrznik oraz w mosiężne przyłącze o rozmiarze 1" BSP.  W zależności od jakości wody system można dowolnie konfigurować za pomocą wkładów: mechanicznych, specjalistycznych lub węglowych. Metalowy stelaż zapewnia stabliność urządzenia. 

   Made in EU

 • 1 078,60 zł

  20" system narurowy Big Blue®, wysokiej wydajności. Wyposażony w stelarz, cisnieniomierze oraz komplet przyłączy. Wyprodukowany z komponentów certyfkiowanych przez NSF oraz WRAS. Głowica systemu wyposażona jest w odpowietrznik oraz w mosiężne przyłącze o rozmiarze 1" BSP.  W zależności od jakości wody system można dowolnie konfigurować za pomocą wkładów: mechanicznych, specjalistycznych lub węglowych. Metalowy stelaż zapewnia stabliność urządzenia. 

   Made in EU

 • 141,70 zł

  10" dwustopniowy system narurowy, wyprodukowany z komponetów NSF oraz WRAS. Zestaw zawiera: system FHPRCLx-B-TWIN, klucz, 2 x bakteriostatyczny dysk centrujący, instrukcję oraz kolorowe opakowanie. 

  System dostępny jest z przyłączami: 

  FHPRCL12-B-TWIN - 1/2" BSP, 
  FHPRCL34-B-TWIN - 3/4" BSP,

   Made in EU

 • 161,20 zł

  10" dwustopniowy system narurowy, wyprodukowany z komponetów NSF oraz WRAS. Zestaw zawiera: system FHPRCLx-B-TRIPLE, klucz, 2 x bakteriostatyczny dysk centrujący, instrukcję oraz kolorowe opakowanie. 

  System dostępny jest z przyłączami: 

  FHPRCL12-B-TRIPLE - 1/2" BSP, 
  FHPRCL34-B-TRIPLE - 3/4" BSP,

   Made in EU

 • 139,00 zł

  10" dwustopniowy system narurowy, przeznaczony do redukcji "kamienia kotłowego"wyprodukowany z komponetów NSF oraz WRAS. System wyposażony jest w podstawowe wkłady: FCPS5, który usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne takiej jak: piasek, muł, zawiesiny, nie mniejsze niż 5 µm, oraz wkład FCPRA-10, który usuwa związki powodujące odkładanie się kamienia. Głowica systemu wyposażona jest w odpowietrznik oraz w mosiężne przyłącze o rozmiarze 3/4" BSP.       

  System dostępny jest z przyłączami: 

  FHPRCL34-B-TWIN - 3/4" BSP,

   Made in EU