Filtr Cintropur NW 32

NW 32

Dostępny

Filtr mechaniczny CINTROPUR NW 32 o wydajności 6,5 m³/h i średnicy przyłącza 1 1/4"

Usuwa zanieczyszczenia mechaniczne i obniża mętność wody.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 21 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,20 zł.


426,00 zł

Opis

Produkty powiązane

Wysyłka

FAQ

Dowiedz się więcej

Więcej informacji

Cintropur posiada w swojej ofercie rewelacyjne filtry do wody nowej generacji, które oczyszczają wodę za pomocą efektu cyklonowego. Najwyższa jakość,  precyzja oczyszczania połączona z trwałością, funkcjonalnością i dokładnością wykonania. 
Biorąc pod uwagę koszty eksploatacji jest to jeden z najtańszych filtrów dostępnych na rynku. Bardzo niskie koszty użytkowania w połączeniu z wysoką jakością i trwałością sprawiają że nie ma sobie równych.
Zaprojektowane są na duże wydajności dlatego oczyszczają wodę dla całego domu, nie powodując spadków ciśnienia. 
Standardowo zainstalowana w każdym filtrze do wody Cintropur wirówka nadaje strumieniowi wody ruch wirowy. Siła odśrodkowa nadana strumieniowi cieczy strąca większe cząsteczki zanieczyszczeń na dół klosza, podczas gdy rękaw filtrujący zapewnia filtrację końcową zgodnie z wybraną dokładnością oczyszczania. Od spodu klosza filtr posiada korek spustowy do okresowego przeczyszczania filtra z większych zanieczyszczeń. Każda głowica posiada odpowietrznik.
Filtr do wody w wersji mechanicznej posiada suport na który nakłada się worek polipropylenowy o różnej dokładność filtracji: 5-150 mikronów. Usuwa piasek, rdzę z instalacji, zawiesiny, utlenione związki żelaza. 
Zapewniamy stały dostęp do wszelkich części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych którymi są rękawy filtracyjne.

Zastosowanie:

Budownictwo mieszkaniowe:
Ochrona instalacji sanitarnych zasilanych wodą miejską, deszczową lub studzienną, filtrowanie wody przed zmiękczaniem, osmozowaniem lub przed lampą ultrafioletową.

Przemysł:
Ochrona instalacji sanitarnych, maszyn produkcyjnych i wszelkich urządzeń uzdatniających wodę. Filtracja przed myjniami ciśnieniowymi (od 100 do 200 bar) lub bardzo wysokim ciśnieniem (od 1500 do 2500 bar).

Rolnictwo:
Filtracja systemów nawadniających, pojenia zwierząt, wody deszczowej i studziennej.Dane techniczne:
Przyłącza śrubunkowe: 1 1/4" (mozliwość zamiany na 3/4 lub 1 cal)
Przepływ: 6,5 m³/h
Wydajność maksymalna - 11 m3/h
Ciśnienie robocze: 10 bar
Ciśnienie maksymalne: 16 bar
Temperatura maksymalna: 50°C
Ciężar : 1,7 kg
Siatki montowane: 5, 10, 25, 50, 100, 150, 300 mikronów
Powierzchnia filtracji: 840 cm²
Średnica całkowita - 270


Zestaw zawiera:
Filtr Cintropur NW 32
Klucz serwisowy
Wkład filtracyjny 25 mikronów

WARUNKI SPRZEDAŻY, DOSTAWY I ZWROTU TOWARU     


Transport kurierem DPD 16.90 zł

Transport kurierem za pobraniem DPD 19.90 zł
       
  

GRATIS przy zamówieniu powyżej 500 zł  (nie dotyczy soli tabletkowanej i złóż filtracyjnych)

Odbiór osobisty w sklepie:
ul. Lipowa 37,
05-520 Konstancin-Jeziorna


Ceny obowiązują na terenie Polski, dla przesyłek do 30 kg, których najdłuższy bok nie przekracza 120 cm.
W przypadku przesyłek za granicę (teren UE) oraz niespełniających wymagań dot. wymiarów/wagi mogą zostać doliczone koszty transportu, które ustalane są indywidualnie.

W przypadku zakupu soli tabletkowanej lub złóż filtracyjnych powyżej 200kg, zamówienie wysyłane jest na palecie kurierem DHL - 135zł brutto

 

DOSTAWA

Towar dostępny w sklepie dostarczany jest w ciągu 2 dni roboczych.

W przypadku zamówień na terenie krajów UE towar dostarczany jest w ciągu 5-10 dni roboczych od daty wpływu środków pieniężnych na konto.

UWAGA!!! Przy odbiorze zamówienia należy sprawdzić, czy urządzenie nie zostało uszkodzone podczas transportu. Każdy odbierający ma prawo dokładnie sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. Jeśli coś jest nie tak od razu należy zgłosić reklamację do kuriera i spisać protokół szkody..

"Uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki, należy odnotować przy podpisaniu odbioru przesyłki; nie należy przyjmować przesyłki bez zastrzeżeń; kurier na miejscu powinien spisać protokół szkody.

Uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki, należy zgłosić do przewoźnika DHL (poinformować WaterHouse), w celu spisania protokołu szkody, w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki  W mailu należy wpisać numer listu przewozowego. Do czasu przyjazdu kuriera odbiorca powinien pozostawić przesyłkę wraz z opakowaniem do inspekcji kuriera"

WAŻNE. O uszkodzeniu należy natychmiast poinformować Water House.
Uszkodzone części wysyłamy do klienta dopiero po otrzymaniu skanu spisanego protokołu szkody na adres mailowy.

Zgłaszanie szkody w DPD:
W celu potwierdzenia szkody niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Jeśli taka czynność nie była możliwa w czasie dostawy, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi w celu złożenia zlecenia na spisanie takiego protokołu. Nasze Contact Center jest do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów 22 577 55 55 lub 801 400 373 Możliwość złożenia zlecenia istnieje także za pośrednictwem maila cc@dpd.com.pl. Spisanie protokołu szkody nie uruchamia procedury reklamacyjnej. Po spisaniu protokołu szkody należy złożyć oficjalną reklamację."

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Masz 14 dni na zwrot towaru. W ciągu dwóch tygodni masz prawo zwrócić przesyłkę - bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu należy przesłać Formularz odstąpienia od umowy (wzór formularza znajduje się na stronie Zwroty i wymiana)

Pod tym linkiem możesz zapoznać się z naszym regulaminem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

pod numerem telefonu Infolinia 22 11 000 65 lub 601 99 22 07 w dni robocze w godz. 8.30 - 16.30

lub o skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie naszego sklepu. 

tu będzie FAQ

Produkty powiązane

Podobne produkty

15 Inne produkty w tej samej kategorii: