Filtr Cintropur NW 32 TE

NW 32 TE

Dostępny

Filtr CINTROPUR NW 32 TE o wydajności 0,5 m³/h i średnicy przyłącza 1 1/4 "

Usuwa związki toksyczne, siarkowodór i inne substancje rozpuszczone w wodzie lub zmiękcza wodę chroniąc instalację i urządzenia - w zależności od wybranego złoża.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 34 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 34 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 6,80 zł.


692,00 zł

Opis

Wysyłka

FAQ

Dowiedz się więcej

Więcej informacji

Filtry węglowe  Cintropur są to rewelacyjne filtry nowej generacji, które oczyszczają wodę za pomocą efektu cyklonowego. Najwyższa jakość,  precyzja oczyszczania połączona z trwałością, funkcjonalnością i dokładnością wykonania. 
Biorąc pod uwagę koszty eksploatacji jest to jeden z najtańszych filtrów dostępnych na rynku. Bardzo niskie koszty użytkowania w połączeniu z wysoką jakością i trwałością sprawiają że nie ma sobie równych.
Zaprojektowane są na duże wydajności dlatego oczyszczają wodę dla całego domu, nie powodując spadków ciśnienia. 
Filtry Cintropur w wersji węglowej usuwają chlor, jego pochodne, metale ciężkie, poprawiają smak i zapach wody. Chronią skórę podczas kąpieli przed wysuszeniem oraz alergiami.
Od spodu klosza filtr posiada korek spustowy. Każda głowica posiada odpowietrznik. Zapewniamy stały dostęp do wszelkich części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Zastosowanie:
filtry Cintropur NW 32 TE działają w oparciu o złoże filtracyjne. Najczęściej jest to węgiel aktywny, żywica kationitowa lub polifosforan. Woda pod ciśnieniem przedostaje się przez sitko dyspozytora, który nie pochłania złoża (dzięki czemu nie przedostaje się ono do instalacji wodociągowej). Filtry do wody Cintropur NW 32 TE są urządzeniami jednostopniowymi, ale istnieje możliwość szeregowego lub równoległego podłączenia kilku filtrów jednocześnie.

Dane techniczne:
Przyłącza śrubunkowe: 1 1/4 " (mozliwość zamiany na 3/4 lub 1 cal)
Przepływ: 6,5 m³/h
Wydajność średnia: 0,8 m³/h
Ciśnienie robocze: 10 bar
Ciśnienie maksymalne: 16 bar
Temperatura maksymalna: 50°C
Ciężar : 1,7 kg
Pojemność klosza: 0,84 l

Zestaw zawiera:
Filtr Cintropur NW 32 TE
Zawór spustowy

Posiada dyspozytor z sitkiem.

WARUNKI SPRZEDAŻY, DOSTAWY I ZWROTU TOWARU     


Transport kurierem DPD 16.90 zł

Transport kurierem za pobraniem DPD 19.90 zł
       
  

GRATIS przy zamówieniu powyżej 500 zł  (nie dotyczy soli tabletkowanej i złóż filtracyjnych)

Odbiór osobisty w sklepie:
ul. Lipowa 37,
05-520 Konstancin-Jeziorna


Ceny obowiązują na terenie Polski, dla przesyłek do 30 kg, których najdłuższy bok nie przekracza 120 cm.
W przypadku przesyłek za granicę (teren UE) oraz niespełniających wymagań dot. wymiarów/wagi mogą zostać doliczone koszty transportu, które ustalane są indywidualnie.

W przypadku zakupu soli tabletkowanej lub złóż filtracyjnych powyżej 200kg, zamówienie wysyłane jest na palecie kurierem DHL - 135zł brutto

 

DOSTAWA

Towar dostępny w sklepie dostarczany jest w ciągu 2 dni roboczych.

W przypadku zamówień na terenie krajów UE towar dostarczany jest w ciągu 5-10 dni roboczych od daty wpływu środków pieniężnych na konto.

UWAGA!!! Przy odbiorze zamówienia należy sprawdzić, czy urządzenie nie zostało uszkodzone podczas transportu. Każdy odbierający ma prawo dokładnie sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. Jeśli coś jest nie tak od razu należy zgłosić reklamację do kuriera i spisać protokół szkody..

"Uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki, należy odnotować przy podpisaniu odbioru przesyłki; nie należy przyjmować przesyłki bez zastrzeżeń; kurier na miejscu powinien spisać protokół szkody.

Uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki, należy zgłosić do przewoźnika DHL (poinformować WaterHouse), w celu spisania protokołu szkody, w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki  W mailu należy wpisać numer listu przewozowego. Do czasu przyjazdu kuriera odbiorca powinien pozostawić przesyłkę wraz z opakowaniem do inspekcji kuriera"

WAŻNE. O uszkodzeniu należy natychmiast poinformować Water House.
Uszkodzone części wysyłamy do klienta dopiero po otrzymaniu skanu spisanego protokołu szkody na adres mailowy.

Zgłaszanie szkody w DPD:
W celu potwierdzenia szkody niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Jeśli taka czynność nie była możliwa w czasie dostawy, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi w celu złożenia zlecenia na spisanie takiego protokołu. Nasze Contact Center jest do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów 22 577 55 55 lub 801 400 373 Możliwość złożenia zlecenia istnieje także za pośrednictwem maila cc@dpd.com.pl. Spisanie protokołu szkody nie uruchamia procedury reklamacyjnej. Po spisaniu protokołu szkody należy złożyć oficjalną reklamację."

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Masz 14 dni na zwrot towaru. W ciągu dwóch tygodni masz prawo zwrócić przesyłkę - bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu należy przesłać Formularz odstąpienia od umowy (wzór formularza znajduje się na stronie Zwroty i wymiana)

Pod tym linkiem możesz zapoznać się z naszym regulaminem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

pod numerem telefonu Infolinia (+48) 22 717 53 77,
(+48) 22 757 65 08
 w dni robocze w godz. 8.30 - 16.30

lub o skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie naszego sklepu. 

tu będzie FAQ

Podobne produkty

15 Inne produkty w tej samej kategorii: