Zobacz większe

Usługa - montaż zmiękczacza i urządzenia multifunkcyjnego

UM2

Dostępny

Montaż zmiękczaczacza i urządzenia multifunkcyjnego

cena 700 zl brutto 8% VAT 

Oferujemy profesjonalny montaż kompaktowych zmiękczaczy wody oraz urządzeń wielofunkcyjnych (zmiękczających i odżelaziających wodę) na terenie całej Polski.

Zamawiając montaż w Water House masz pewność profesjonalizmy naszych autoryzowanych instalatorów. Po dokonaniu zakupu w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia terminu i potwierdzenia warunków montażu.

Pamiętaj kupując urządzenie wraz z montażem oszczędzasz!
Za urządzenie płacisz tylko 8% VATu.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 35 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 35 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 7,00 zł.


700,00 zł

Opis

Wysyłka

FAQ

Dowiedz się więcej

Więcej informacji

Warunki montażu min. wymagania:

 

1.zapewnione w miejscu montażu miejsce do montażu o wymiarach urządzenia + z każdego wymiaru min 15 cm z każdej strony

 

2.przyłącze wody-miejsce podłączenia w tym samym pomieszczeniu lub sąsiednim z możliwością przekucia przez ścianę , długość instalacji przyłączeniowej nie więcej niż 6 mb od miejsca montażu urządzenia

 

3. instalacja wykonana ze stali lub tworzywa PP( instalcja zgrzewana ) lub PVC ( instalacja klejona )

 

4. zapewniony odpływ popłuczyn (instalcja kanalizacyjna z możliwością podłączenia urządzenia ) w tym samym lub sąsiednim pomieszczeniu z możliwością przekucia przez ścianę, miejsce podłączenia kanalizacji nie powinno być wyżej niż 140 cm powyżej głowicy sterującej,długość instalacji popłuczyn nie dalej niż 6 mb od miejsca montażu urządzenia.

 

 

5. zapewnione gniazdko elektryczne do podłączenia sterownika głowicy.

 

W celu usprawnienia prac montażowych każdorazowo prosimy o przesłanie zdjęć pomieszczenia, miejsca przeznaczonego pod montaż filtra w celu zweryfikowania możliwości technicznych montażu.

Zdjęcie prosimy wysłać na adres mailowy: kontakt@water-house.pl

 

 

W przepadku nie spełnienia wymagań minimalnych możliwy jest montaż urządzeń ale wymaga to indywidualnej wyceny biorącej pod uwagę zwiększony zakres prac oraz zużycie dodatkowym materiałów instalacyjnych.

WARUNKI SPRZEDAŻY, DOSTAWY I ZWROTU TOWARU     


Transport kurierem DPD 16.90 zł

Transport kurierem za pobraniem DPD 19.90 zł
       
  

GRATIS przy zamówieniu powyżej 500 zł  (nie dotyczy soli tabletkowanej i złóż filtracyjnych)

Odbiór osobisty w sklepie:
ul. Lipowa 37,
05-520 Konstancin-Jeziorna


Ceny obowiązują na terenie Polski, dla przesyłek do 30 kg, których najdłuższy bok nie przekracza 120 cm.
W przypadku przesyłek za granicę (teren UE) oraz niespełniających wymagań dot. wymiarów/wagi mogą zostać doliczone koszty transportu, które ustalane są indywidualnie.

W przypadku zakupu soli tabletkowanej lub złóż filtracyjnych powyżej 200kg, zamówienie wysyłane jest na palecie kurierem DHL - 135zł brutto

 

DOSTAWA

Towar dostępny w sklepie dostarczany jest w ciągu 2 dni roboczych.

W przypadku zamówień na terenie krajów UE towar dostarczany jest w ciągu 5-10 dni roboczych od daty wpływu środków pieniężnych na konto.

UWAGA!!! Przy odbiorze zamówienia należy sprawdzić, czy urządzenie nie zostało uszkodzone podczas transportu. Każdy odbierający ma prawo dokładnie sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. Jeśli coś jest nie tak od razu należy zgłosić reklamację do kuriera i spisać protokół szkody..

"Uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki, należy odnotować przy podpisaniu odbioru przesyłki; nie należy przyjmować przesyłki bez zastrzeżeń; kurier na miejscu powinien spisać protokół szkody.

Uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki, należy zgłosić do przewoźnika DHL (poinformować WaterHouse), w celu spisania protokołu szkody, w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki  W mailu należy wpisać numer listu przewozowego. Do czasu przyjazdu kuriera odbiorca powinien pozostawić przesyłkę wraz z opakowaniem do inspekcji kuriera"

WAŻNE. O uszkodzeniu należy natychmiast poinformować Water House.
Uszkodzone części wysyłamy do klienta dopiero po otrzymaniu skanu spisanego protokołu szkody na adres mailowy.

Zgłaszanie szkody w DPD:
W celu potwierdzenia szkody niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Jeśli taka czynność nie była możliwa w czasie dostawy, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi w celu złożenia zlecenia na spisanie takiego protokołu. Nasze Contact Center jest do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów 22 577 55 55 lub 801 400 373 Możliwość złożenia zlecenia istnieje także za pośrednictwem maila cc@dpd.com.pl. Spisanie protokołu szkody nie uruchamia procedury reklamacyjnej. Po spisaniu protokołu szkody należy złożyć oficjalną reklamację."

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Masz 14 dni na zwrot towaru. W ciągu dwóch tygodni masz prawo zwrócić przesyłkę - bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu należy przesłać Formularz odstąpienia od umowy (wzór formularza znajduje się na stronie Zwroty i wymiana)

Pod tym linkiem możesz zapoznać się z naszym regulaminem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

pod numerem telefonu Infolinia (+48) 22 717 53 77,
(+48) 22 757 65 08
 w dni robocze w godz. 8.30 - 16.30

lub o skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie naszego sklepu. 

tu będzie FAQ

Podobne produkty

7 Inne produkty w tej samej kategorii: