Zobacz większe

Nano Filtry Chanson

J8

Dostępny

System nano-filtracji wykorzystuje wysokie ciśnienie w celu oddzielenia zanieczyszczeń z zaopatrzenia w wodę. Woda jest tłoczona za pomocą membrany, która ma bardzo małe otwory, nie większe niż 0,001 (5 mikronów), co powoduje, likwidację: bakterii, wirusów i wielu innych niepożądanych zanieczyszczeń.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 157 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 157 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 31,40 zł.


3 150,00 zł

Opis

Wysyłka

FAQ

Dowiedz się więcej

Więcej informacji

System nano-filtracji wykorzystuje wysokie ciśnienie w celu oddzielenia zanieczyszczeń z zaopatrzenia w wodę. Woda jest tłoczona za pomocą membrany, która ma bardzo małe otwory, nie większe niż 0,001 (5 mikronów), co powoduje, likwidację: bakterii, wirusów i wielu innych niepożądanych zanieczyszczeń. Filtracja Chanson nano NF-670 ma właściwości antybakteryjne.
System filtrów nano firmy Chanson ma także inną ważną zaletę jaką jest jego zdolność do zmiękczania wody obejmując usunięcie jonów, takich jak wapń i twardości magnezu. Ponieważ jony te są wielowartościowe usuwane są przez membranę 5 mikronów NF 670; w rzeczywistości nano-filtracja została wykorzystana przez lata przez różne państwa i powiaty do oczyszczania wody miejskiej.

System nano–filtracji Chanson (NF 670M) jest wiodącym systemem filtracji wstępnej dostępnym dla jonizatorów wody. NF 670M nadaje się do oczyszczania wody dla jonizatorów ponieważ rozmiar pory na błonie nano-filtracji wynosi 0,0001 – 0,00001 , usuwa więc bakterie, wirusy i niebezpieczne elementy. Jednocześnie jednak w przeciwieństwie do systemów RO (odwróconej osmozy) pozwala zachować w wodzie cenne minerały dla Twojego organizmu poprzez ich absorpcję. System nano stanowi ogromny przełom w uzdatnianiu wody, ponieważ ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to odebrać wodzie jej naturalną zawartości minerałów .
Układ nano filtracji działa w sposób naturalny jako zmiękczacz wody bez żadnych agresywnych środków chemicznych lub roztworów soli potrzebnych do likwidacji szkodliwych związków w wodzie . NF 670M usunie wszelkie niebezpieczne patogeny, a także niebezpieczne elementy, zatrzymując przy tym cenne dla zdrowia minerały i składniki odżywcze , które po przejściu przez system nano filtracji nada są obecne w dostarczanej wodzie .

System nano-filtracji może być zainstalowany samodzielnie; w takiej sytuacji montaż z wylewką lub w przypadku instalacji np. z jonizatorem Miracle Max bez konieczności montażu wylewki.

 1. Główne cechy i zalety systemu filtracji nano Chanson NF-670:
  1. Cenną charakterystyką membrany nano-filtracjyjnej jest redukcja niektórych jonów, takich jak wapń czy siarczany. Ten fakt oznacza, iż system NF funkcjonuje jako naturalny zmiękczacz wody beż używania środków chemicznych czy złóż.
  2. Nano-filtracja to najwyższej jakości technologia filtracji zapewniając wyśmienity smak filtrowanej wody bez działania chemii.
  3. System NF-670 Chanson jest idealny do miejskiej sieci wodociągowej, zwykle nadaje się do wody studziennej-jednak stanowczo zalecamy przeprowadzenie badań wody studziennej przed użyciem jakiegokolwiek systemu filtracji.
 2. Co likwiduje nano-filtracja Chanson:
  - Usuwa żelazo, wapno i inne problemy z którymi nie radzą sobie wszystkie zmiękczacze wody,
  - Może być stosowany w czasie klęski żywiołowej i przefiltrowana woda nie musi być gotowana,
  - Może być nawet używany do przetwarzania wody morskiej (w nagłych przypadkach i czasowo, jednak w takiej sytuacji - woda morska spowoduje znaczne skrócenie żywotność filtrów i błon nano-membrany)
  - 95% redukcja metali ciężkich
  - 70% redukcji twardości wody / TDS
  - 98% usuwania fluorków
  - Usuwanie bakteriiVOC, zanieczyszczeń wirusowych i pestycydów
  - Redukcja azotanów i siarczków
  Bromodichlorometan zedukowany o 99,9%
  Chloroform zredukowany o 99%
  Chlor zredukowany o 99,7%
  Chloraminy zredukowane o 99,7%
  Chlorek winylu zredukowany o 99%
  Trihalogenometany zredukowane o 99%


Komplet zawiera:
1. system 4 filtrów + 2 nano-membrany
2. zbiornik
3. całość na wygodnym stojaku
4. wylewka Chanson


Wysokość systemu: 55cm
Szerokość: 25,5cm
Długość: 40cm
Wysokość zbiornika: 44cm
Szerokość: 28cm
Długość: 28cm
Żywotność wkładów w systemie nano-filtracji: Ściśle w zależności od jakości wody:
Wkład 1 1µm filtr piankowy 3-4 miesiące
Wkład 2 Węgiel aktywny 6-9 miesięcy
Wkład 3 Węgiel aktywny blok 9-12 miesięcy
Nano membrany (nanofiltracyjna) wydajność 150 GDP 2–3 lat
Filtr węglowy liniowy 12 miesięcy


UWAGA:
1. Wszystkie powyższe zalecenia odnośnie żywotności zależne są od jakości i ilości dostarczanej i użytkowanej wody.
2. Zalecany okresy wymiany wkładów w systemie filtrów powinny być stanowczo przestrzegane. Przekraczanie zaleceń wymiany wkładów nie jest podstawą do reklamacji.

WARUNKI SPRZEDAŻY, DOSTAWY I ZWROTU TOWARU     


Transport kurierem DPD 16.90 zł

Transport kurierem za pobraniem DPD 19.90 zł
       
  

GRATIS przy zamówieniu powyżej 500 zł  (nie dotyczy soli tabletkowanej i złóż filtracyjnych)

Odbiór osobisty w sklepie:
ul. Lipowa 37,
05-520 Konstancin-Jeziorna


Ceny obowiązują na terenie Polski, dla przesyłek do 30 kg, których najdłuższy bok nie przekracza 120 cm.
W przypadku przesyłek za granicę (teren UE) oraz niespełniających wymagań dot. wymiarów/wagi mogą zostać doliczone koszty transportu, które ustalane są indywidualnie.

W przypadku zakupu soli tabletkowanej lub złóż filtracyjnych powyżej 200kg, zamówienie wysyłane jest na palecie kurierem DHL - 135zł brutto

 

DOSTAWA

Towar dostępny w sklepie dostarczany jest w ciągu 2 dni roboczych.

W przypadku zamówień na terenie krajów UE towar dostarczany jest w ciągu 5-10 dni roboczych od daty wpływu środków pieniężnych na konto.

UWAGA!!! Przy odbiorze zamówienia należy sprawdzić, czy urządzenie nie zostało uszkodzone podczas transportu. Każdy odbierający ma prawo dokładnie sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. Jeśli coś jest nie tak od razu należy zgłosić reklamację do kuriera i spisać protokół szkody..

"Uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki, należy odnotować przy podpisaniu odbioru przesyłki; nie należy przyjmować przesyłki bez zastrzeżeń; kurier na miejscu powinien spisać protokół szkody.

Uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki, należy zgłosić do przewoźnika DHL (poinformować WaterHouse), w celu spisania protokołu szkody, w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki  W mailu należy wpisać numer listu przewozowego. Do czasu przyjazdu kuriera odbiorca powinien pozostawić przesyłkę wraz z opakowaniem do inspekcji kuriera"

WAŻNE. O uszkodzeniu należy natychmiast poinformować Water House.
Uszkodzone części wysyłamy do klienta dopiero po otrzymaniu skanu spisanego protokołu szkody na adres mailowy.

Zgłaszanie szkody w DPD:
W celu potwierdzenia szkody niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Jeśli taka czynność nie była możliwa w czasie dostawy, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi w celu złożenia zlecenia na spisanie takiego protokołu. Nasze Contact Center jest do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów 22 577 55 55 lub 801 400 373 Możliwość złożenia zlecenia istnieje także za pośrednictwem maila cc@dpd.com.pl. Spisanie protokołu szkody nie uruchamia procedury reklamacyjnej. Po spisaniu protokołu szkody należy złożyć oficjalną reklamację."

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Masz 14 dni na zwrot towaru. W ciągu dwóch tygodni masz prawo zwrócić przesyłkę - bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu należy przesłać Formularz odstąpienia od umowy (wzór formularza znajduje się na stronie Zwroty i wymiana)

Pod tym linkiem możesz zapoznać się z naszym regulaminem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

pod numerem telefonu Infolinia 22 11 000 65 lub 601 99 22 07 w dni robocze w godz. 8.30 - 16.30

lub o skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie naszego sklepu. 

tu będzie FAQ

Podobne produkty

10 Inne produkty w tej samej kategorii: