Zmiękczacz kompaktowy CORAL + GRATISY

Dostępny

ZMIĘKCZACZ + 25KG SOLI + KORPUS 10" Z WKŁADEM


Wodzie w Twoim domu nic więcej nie potrzeba.

Doskonały zmiękczacz do domów jednorodzinnych. Sprawdza się także w niedużym biznesie. Najwyższej jakości głowice objętościowo-czasowe obsługuje się za pomocą intuicyjnego panelu z ekranem LCD, który zapewnia stałą kontrolę parametrów urządzenia. Zastosowanie wysokowydajnej żywicy jonowymiennej gwarantuje niskie koszty eksploatacji.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 68 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 68 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 13,60 zł.


1 403,00 zł

  • 8L (dla 1-2 osób)
  • 12L (dla 1-2 osób)
  • 20L (dla 2-4 osób)
  • 25L (dla 3-6 osób)

Opis

Parametry techniczne

Produkty powiązane

Wysyłka

FAQ

Dowiedz się więcej

Więcej informacji

ZMIĘKCZACZ KOMPAKTOWY CORAL


Mapa twardości wód w polsce

CORAL

Jaką wybrać pojemność?


W zależności od ilości osób w gospodarstwie domowym należy wybrać odpowiednią pojemność zbiornika z aktywną żywicą żeby zapewnić optymalną pracę urządzenia i zużycie wody.

Pojemność

GłowicaWODZIE W TWOIM DOMU NIC WIĘCEJ NIE POTRZEBA

Doskonały zmiękczacz do domów jednorodzinnych. Sprawdza się także w niedużym biznesie. Najwyższej jakości głowice objętościowo-czasowe obsługuje się za pomocą intuicyjnego panelu z ekranem LCD, który zapewnia stałą kontrolę parametrów urządzenia. Zastosowanie wysokowydajnej żywicy jonowymiennej gwarantuje niskie koszty eksploatacji.

LINIĘ CORAL CHARAKTERYZUJE 

• Intuicyjny panel z ekranem LCD
• Możliwość ręcznej zmiany cykli pracy
• Prosta konstrukcja (bardzo mała ilość części)
• Automatyczne objętościowe lub czasowe regeneracje złoża
• Stała kontrola parametrów pracy urządzenia
• Jedna elektroniczna płytka sterująca
• Wysokowydajna żywica jonowymienna


ALPHA
GŁOWICA
OBJĘTOŚCIOWO - CZASOWA BNT 765


Głowica BNT 765
Urządzenie CORAL kontrolowane jest przez mikrokomputer i umożliwia ustawienie parametrów pracy systemu uzdatniania wody dostosowanych do Twojej wody. Dzięki temu możesz użytkować swoje urządzenie w sposób ekonomiczny, a regeneracja odbywać się będzie automatycznie, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Głowica kontrolowana jest prostym oprogramowaniem wyświetlanym na ekranie LCD. Główny ekran pokazuje aktualną godzinę. Dodatkowo wyświetlana jest informacja o trybie regeneracji, pozostałej objętości lub liczbie dni do regeneracji.

Główne funkcje:
Tryb pracy głowicy
   1. ZMIĘKCZANIE: Standardowy zmiękczacz wody
• Tryb regeneracji
   1. Reg. Czasowa (czasowa)
   2. Reg. Natychmiastowa (objętościowa natychmiastowa)
   3. Reg. Opóźniona (objętościowa opóźniona)
   4. Reg. Czas Objętościowa (mieszana objętościowo - czasowa)

W ZESTAWIE

w zestawie

WYMIARY

w zestawie

DZIĘKI ZMIĘKCZACZOWI ZYSKASZWody, która płynie w naszych kranach, używamy nie tylko do przygotowywania posiłków czy napojów, ale również do prania i czyszczenia. Jej jakość wpływa na stan kotła i instalacji grzewczej jak i na sprzętu AGD oraz armaturę, podobnie jak na ludzki organizm. Dzięki odwróconej osmozie można zagwarantować sobie i swojej rodzinie czystą wodę do picia i przygotowywania posiłków, ale warto również zadbać o tę wykorzystywaną w gospodarstwie domowym. Najlepszym rozwiązaniem jest instalacja nowoczesnego zmiękczacza wody.


Niestety, do oczyszczania wody płynącej z naszych kranów używa się często substancji, które ją utwardzają (np. wapń, magnez, chlor). Twarda woda wpływa negatywnie na jakość pranych w niej ubrań, umytych w niej naczyń, na żywotność domowej armatury i sprzętów. Rozwiązanie tego problemu jest wbrew pozorom bardzo proste. Nowoczesny zmiękczacz nie tylko znacząco poprawia jakość wody używanej w gospodarstwie domowym, ale też przedłuża życie kotła i instalacji grzewczej jak i podwyższa wydajność sprzętu AGD oraz oczyszcza armaturę.


Proces zmiękczania wody opiera się na zamianie jonów pierwiastków powodujących jej twardość na jony neutralne. Podczas przepływu wody przez złoże jonowymienne (znajdujące się w urządzeniu) zachodzi zamiana jonów wapnia i magnezu na jony sodu. Kiedy zdolność wymiany jonów złoża zostanie wyczerpana, regeneruje się ono samo poprzez nasycenie roztworem solanki.


Najważniejszą zaletą zmiękczaczy wody jest oszczędność pieniędzy. Nie tylko wydajemy mniej na konserwację kotła i instalacji grzewczej lub wymianę sprzętu AGD i armatury, ale również na rzeczy i odzież, które za pomocą wody czyścimy. Ubrania czy też naczynia płukane miękką wodą mają wyższą trwałość niż te, które są czyszczone w wodzie twardej. Ponadto, po pewnym czasie, nowoczesnej jakości sprzęt zmiękczający gwarantuje oszczędność energii, wody i środków czystości, a co za tym idzie, pieniędzy.

Mapa twardości wód w polsce
Czystość
bez kamienia

Dzięki miękkiej wodzie szybko zapomnisz o osadzie i naciekach na bateriach i kabinie prysznicowej, a sprzątanie będzie szybsze i przyjemniejsze.


Ochrona
instalacji

Największym wrogiem Twojej instalacji grzewczej w domu jest kamień. Dzięki miękkiej wodzie ochronisz swoją instalację przed pękaniem i przedłużysz jej żywotność.


Mniejsze koszty
ogrzewania

Miękka woda spowoduje, że Twojej instalacji grzewczej nie będzie zatykał kamień, przez co będzie pracować efektywniej i wydajniej. Zmniejszą się też koszty jej serwisowania.


Oszczędność
detergentów

Dzięki miękkiej wodzie zaoszczędzisz do 50% na produktach czyszczących  i piorących, a ubrania będą niezrównanie miękkie i miłe w dotyku.
Wzrost
wydajności

Pralka, zmywarka, czajnik czy żelazko dzięki zmiękczonej wodzie będą Ci służyć o wiele dłużej. Nie zniszczy ich osad z kamienia.


Dla Twojej
urody

Zmiękczona woda sprawi, że Twoja skóra będzie idealnie miękka i gładka,a po kąpieli poczujesz się odświeżona/y i zrelaksowana/y.WARUNKI SPRZEDAŻY, DOSTAWY I ZWROTU TOWARU     


Transport kurierem DPD 16.90 zł

Transport kurierem za pobraniem DPD 19.90 zł
       
  

GRATIS przy zamówieniu powyżej 500 zł  (nie dotyczy soli tabletkowanej i złóż filtracyjnych)

Odbiór osobisty w sklepie:
ul. Lipowa 37,
05-520 Konstancin-Jeziorna


Ceny obowiązują na terenie Polski, dla przesyłek do 30 kg, których najdłuższy bok nie przekracza 120 cm.
W przypadku przesyłek za granicę (teren UE) oraz niespełniających wymagań dot. wymiarów/wagi mogą zostać doliczone koszty transportu, które ustalane są indywidualnie.

W przypadku zakupu soli tabletkowanej lub złóż filtracyjnych powyżej 200kg, zamówienie wysyłane jest na palecie kurierem DHL - 135zł brutto

 

DOSTAWA

Towar dostępny w sklepie dostarczany jest w ciągu 2 dni roboczych.

W przypadku zamówień na terenie krajów UE towar dostarczany jest w ciągu 5-10 dni roboczych od daty wpływu środków pieniężnych na konto.

UWAGA!!! Przy odbiorze zamówienia należy sprawdzić, czy urządzenie nie zostało uszkodzone podczas transportu. Każdy odbierający ma prawo dokładnie sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. Jeśli coś jest nie tak od razu należy zgłosić reklamację do kuriera i spisać protokół szkody..

"Uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki, należy odnotować przy podpisaniu odbioru przesyłki; nie należy przyjmować przesyłki bez zastrzeżeń; kurier na miejscu powinien spisać protokół szkody.

Uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki, należy zgłosić do przewoźnika DHL (poinformować WaterHouse), w celu spisania protokołu szkody, w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki  W mailu należy wpisać numer listu przewozowego. Do czasu przyjazdu kuriera odbiorca powinien pozostawić przesyłkę wraz z opakowaniem do inspekcji kuriera"

WAŻNE. O uszkodzeniu należy natychmiast poinformować Water House.
Uszkodzone części wysyłamy do klienta dopiero po otrzymaniu skanu spisanego protokołu szkody na adres mailowy.

Zgłaszanie szkody w DPD:
W celu potwierdzenia szkody niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Jeśli taka czynność nie była możliwa w czasie dostawy, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi w celu złożenia zlecenia na spisanie takiego protokołu. Nasze Contact Center jest do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów 22 577 55 55 lub 801 400 373 Możliwość złożenia zlecenia istnieje także za pośrednictwem maila cc@dpd.com.pl. Spisanie protokołu szkody nie uruchamia procedury reklamacyjnej. Po spisaniu protokołu szkody należy złożyć oficjalną reklamację."

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Masz 14 dni na zwrot towaru. W ciągu dwóch tygodni masz prawo zwrócić przesyłkę - bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu należy przesłać Formularz odstąpienia od umowy (wzór formularza znajduje się na stronie Zwroty i wymiana)

Pod tym linkiem możesz zapoznać się z naszym regulaminem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

pod numerem telefonu Infolinia (+48) 22 717 53 77,
(+48) 22 757 65 08
 w dni robocze w godz. 8.30 - 16.30

lub o skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie naszego sklepu. 

tu będzie FAQ

Opis

8L (dla 1-2 osób) 12L (dla 1-2 osób) 20L (dla 2-4 osób) 25L (dla 3-6 osób)
Ilość użytkowników do 2 do 3 do 4 do 6
Wydajność szczytowa (m3/h) 0,5 0,8 1,2 1,6
Zawartość złoża (litr) 8 19 20 25
Wymiary zbiornika na złoże (cale) średnica / wysokość 8" / 17" 10" / 17" 8" / 35" 10" / 35"
Pojemność zbiornika na sól (litr) 21 19 60 50
Średnie zużycie wody na regenerację (l) 100 150 200 250
Średnie zużycie soli na regenerację (kg) 2 - 2,5 2,5 - 3 3 - 4,5 4 - 5
Wymiary urządzenia (cm) szer/głęb/wys 32/ 50 /67 32/ 50 /67 32/ 50 /114 32/ 50 /114
Typ obudowy kompaktowa
Zasilanie 220-240V / 50-60 Hz
Napięcie pracy 12V 1000 mA
Pobór mocy 5 W
Temperatura pracy (st C) 5 - 38
Ciśnienie robocze (bar) 2 - 8
Kontrola regeneracji wolumetryczno-czasowa
Przeglądy serwisowe 1 raz na rok
Materiały ekploatacyjne sól co 1,5-2mc kontrola
Rodzaj przyłącza wody własne ujęcie i wodociagi
Rodzaj wody zimna
Rodzaj budynku dom, mieszkanie, przemysłowy
Woda pitna tak
Woda użytkowa tak
Na jakie zanieczyszczenia?
twardość wody 0-1000mgCaCO3/L
żelazo 0-0,7mgFe/L
mangan 0-0,2mgMn/L
chlor 0-1,5mgCl/L
pH 5,5-9,5pH
Jakie problemy rozwiązuje?
zły smak i zapach tak
twardość tak
brzydki kolor tak
sucha skóra tak
żółty osad tak

Produkty powiązane

Podobne produkty

7 Inne produkty w tej samej kategorii: