Zmiękczacz kompaktowy DW DENVER + GRATISY

Dostępny

ZMIĘKCZACZ + 50 KG SOLI + KORPUS 10" Z WKŁADEM + TESTER

Kompaktowy zmiękczacz najwyższej klasy.

Całkowicie automatyczna, bezobsługowa stacja zmiękczania wody przeznaczona do stosowania na głównym ujęciu wody w budynkach mieszkalnych i domach jednorodzinnych. Gwarantuje usunięcie całego „kamienia”odpowiedzialnego za twardą wodę. Europejska jakość za rozsądne pieniądze. System korzysta z najwyższej jakości rozwiązań technologicznych, by zmiękczyć wodę w Twoim domu. Zmiękczacze Denver Plus zostały stworzone przez wiodącą na rynku filtrów firmę, która posiada ponad 20 letnie doświadczenie.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 104 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 104 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 20,80 zł.


1 899,00 zł

  • 20L (dla 2-4 osób)
  • 30L (dla 4-6 osób)

Opis

Parametry techniczne

Produkty powiązane

Wysyłka

FAQ

Dowiedz się więcej

Więcej informacji

ZMIĘKCZACZ KOMPAKTOWY DW DENVER


Mapa twardości wód w polsce

ALPHA

Jaką wybrać pojemność?


W zależności od ilości osób w gospodarstwie domowym należy wybrać odpowiednią pojemność zbiornika z aktywną żywicą żeby zapewnić optymalną pracę rządzenia i zużycie wody.


Pojemność

Głowica Logix 255/740


Głowica
gwarancja satysfakcji


KOMPAKTOWY ZMIĘKCZACZ NAJWYŻSZEJ KLASY

Całkowicie automatyczna, bezobsługowa stacja zmiękczania wody przeznaczona do stosowania na głównym ujęciu wody w budynkach mieszkalnych i domach jednorodzinnych. Gwarantuje usunięcie całego „kamienia”odpowiedzialnego za twardą wodę. Europejska jakość za rozsądne pieniądze. System korzysta z najwyższej jakości rozwiązań technologicznych, by zmiękczyć wodę w Twoim domu. Zmiękczacze Denver Plus zostały stworzone przez wiodącą na rynku filtrów firmę, która posiada ponad 20 letnie doświadczenie.

LINIĘ DENVER CHARAKTERYZUJE:

• Połączenie wysokiej jakości wykonania z ponadprzeciętną wydajnością, atrakcyjnym wzornictwem i małymi gabarytami
• Niskie koszty eksploatacji (maksymalnie obniżone zużycie wody i soli do regeneracji)
• Automatyczne objętościowe lub czasowe regeneracje złoża
• Bardzo wygodna, niezawodna i prosta głowica sterująca BNT wraz z mixingiem - pozwala na uzyskanie dowolnej twardości wody uzdatnionej.
• Stała kontrola parametrów pracy urządzenia
• Dwa systemy antyzalaniowe
• Elektroniczny sterownik pozwala na kontrolę wszystkich ustawień (funkcje diagnostyczne)
• Wbudowany ByPass pozwala na wyizolowanie systemu z obiegu instalacji wodnej
(dzięki niemu, w trakcie regeneracji, mamy dostęp do wody w domu)
• Wysokowydajna żywica jonowymienna
• Możliwość wyjęcia sterownika z obudowy


ALPHAGŁOWICA OBJĘTOŚCIOWO - CZASOWA BNT

Urządzenie DW DENVER posiada ulepszona głowicę BNT z wyjmowanym z obudowy sterownikiem. Kontrolowane jest przez mikrokomputer i umożliwia ustawienie parametrów pracy systemu uzdatniania wody dostosowanych do Twojej wody. Dzięki temu możesz użytkować swoje urządzenie w sposób ekonomiczny, a regeneracja odbywać się będzie automatycznie, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Głowica kontrolowana jest prostym oprogramowaniem wyświetlanym na ekranie LCD. Główny ekran pokazuje aktualną godzinę. Dodatkowo wyświetlana jest informacja o trybie regeneracji, pozostałej objętości lub liczbie dni do regeneracji.

Główne funkcje:
Tryb pracy głowicy
   1. ZMIĘKCZANIE: Standardowy zmiękczacz wody
• Tryb regeneracji
   1. Reg. Czasowa (czasowa)
   2. Reg. Natychmiastowa (objętościowa natychmiastowa)
   3. Reg. Opóźniona (objętościowa opóźniona)
   4. Reg. Czas Objętościowa (mieszana objętościowo - czasowa) - zalecana
Regulacja twardości wody
   Użytkownik może regulować twardość wody zmiękczonej (opcjonalnie).

Tryb Wakacyjny (Wakacje - złoże jest przepłukiwane podczas dłuższej nieobecności)
Inteligentny sterownik (Sterownik automatycznie wylicza zdolność jonowymienną, ilość dni pomiędzy regeneracjami i czas napełniania zbiornika regeneranta) 

GRATISY

w zestawie

WYMIARY

w zestawie
EKSPLOATACJA

Zmiękczacz wody Denver Plus 15/30jest całkowicie bezobsługowy. Jedynie należy pamiętać, by raz na dwa miesiące uzupełnić sól pastylkowaną - koszt soli to ok. 25-35 zł. /25 kg. Złoże należy wymienić po 8-10 latach eksploatacji - koszt koło 300 - 400 zł.

Podczas jednej regeneracji zmiękczacz wody Denver Plus 30 wykorzystuje ok. 200 litrów wody. Średnie zużycie soli to koło 3 kg na regenerację. Ilość wody uzdatnionej między regeneracjami to ok 4 m³.


DZIĘKI ZMIĘKCZACZOWI ZYSKASZWody, która płynie w naszych kranach, używamy nie tylko do przygotowywania posiłków czy napojów, ale również do prania i czyszczenia. Jej jakość wpływa na stan kotła i instalacji grzewczej jak i na sprzętu AGD oraz armaturę, podobnie jak na ludzki organizm. Dzięki odwróconej osmozie można zagwarantować sobie i swojej rodzinie czystą wodę do picia i przygotowywania posiłków, ale warto również zadbać o tę wykorzystywaną w gospodarstwie domowym. Najlepszym rozwiązaniem jest instalacja nowoczesnego zmiękczacza wody.


Niestety, do oczyszczania wody płynącej z naszych kranów używa się często substancji, które ją utwardzają (np. wapń, magnez, chlor). Twarda woda wpływa negatywnie na jakość pranych w niej ubrań, umytych w niej naczyń, na żywotność domowej armatury i sprzętów. Rozwiązanie tego problemu jest wbrew pozorom bardzo proste. Nowoczesny zmiękczacz nie tylko znacząco poprawia jakość wody używanej w gospodarstwie domowym, ale też przedłuża życie kotła i instalacji grzewczej jak i podwyższa wydajność sprzętu AGD oraz oczyszcza armaturę.


Proces zmiękczania wody opiera się na zamianie jonów pierwiastków powodujących jej twardość na jony neutralne. Podczas przepływu wody przez złoże jonowymienne (znajdujące się w urządzeniu) zachodzi zamiana jonów wapnia i magnezu na jony sodu. Kiedy zdolność wymiany jonów złoża zostanie wyczerpana, regeneruje się ono samo poprzez nasycenie roztworem solanki.


Najważniejszą zaletą zmiękczaczy wody jest oszczędność pieniędzy. Nie tylko wydajemy mniej na konserwację kotła i instalacji grzewczej lub wymianę sprzętu AGD i armatury, ale również na rzeczy i odzież, które za pomocą wody czyścimy. Ubrania czy też naczynia płukane miękką wodą mają wyższą trwałość niż te, które są czyszczone w wodzie twardej. Ponadto, po pewnym czasie, nowoczesnej jakości sprzęt zmiękczający gwarantuje oszczędność energii, wody i środków czystości, a co za tym idzie, pieniędzy.

Mapa twardości wód w polsce
Czystość
bez kamienia

Dzięki miękkiej wodzie szybko zapomnisz o osadzie i naciekach na bateriach i kabinie prysznicowej, a sprzątanie będzie szybsze i przyjemniejsze.


Ochrona
instalacji

Największym wrogiem Twojej instalacji grzewczej w domu jest kamień. Dzięki miękkiej wodzie ochronisz swoją instalację przed pękaniem i przedłużysz jej żywotność.


Mniejsze koszty
ogrzewania

Miękka woda spowoduje, że Twojej instalacji grzewczej nie będzie zatykał kamień, przez co będzie pracować efektywniej i wydajniej. Zmniejszą się też koszty jej serwisowania.


Oszczędność
detergentów

Dzięki miękkiej wodzie zaoszczędzisz do 50% na produktach czyszczących  i piorących, a ubrania będą niezrównanie miękkie i miłe w dotyku.
Wzrost
wydajności

Pralka, zmywarka, czajnik czy żelazko dzięki zmiękczonej wodzie będą Ci służyć o wiele dłużej. Nie zniszczy ich osad z kamienia.


Dla Twojej
urody

Zmiękczona woda sprawi, że Twoja skóra będzie idealnie miękka i gładka,a po kąpieli poczujesz się odświeżona/y i zrelaksowana/y.WARUNKI SPRZEDAŻY, DOSTAWY I ZWROTU TOWARU     


Transport kurierem DPD 16.90 zł

Transport kurierem za pobraniem DPD 19.90 zł
       
  

GRATIS przy zamówieniu powyżej 500 zł  (nie dotyczy soli tabletkowanej i złóż filtracyjnych)

Odbiór osobisty w sklepie:
ul. Lipowa 37,
05-520 Konstancin-Jeziorna


Ceny obowiązują na terenie Polski, dla przesyłek do 30 kg, których najdłuższy bok nie przekracza 120 cm.
W przypadku przesyłek za granicę (teren UE) oraz niespełniających wymagań dot. wymiarów/wagi mogą zostać doliczone koszty transportu, które ustalane są indywidualnie.

W przypadku zakupu soli tabletkowanej lub złóż filtracyjnych powyżej 200kg, zamówienie wysyłane jest na palecie kurierem DHL - 135zł brutto

 

DOSTAWA

Towar dostępny w sklepie dostarczany jest w ciągu 2 dni roboczych.

W przypadku zamówień na terenie krajów UE towar dostarczany jest w ciągu 5-10 dni roboczych od daty wpływu środków pieniężnych na konto.

UWAGA!!! Przy odbiorze zamówienia należy sprawdzić, czy urządzenie nie zostało uszkodzone podczas transportu. Każdy odbierający ma prawo dokładnie sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. Jeśli coś jest nie tak od razu należy zgłosić reklamację do kuriera i spisać protokół szkody..

"Uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki, należy odnotować przy podpisaniu odbioru przesyłki; nie należy przyjmować przesyłki bez zastrzeżeń; kurier na miejscu powinien spisać protokół szkody.

Uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki, należy zgłosić do przewoźnika DHL (poinformować WaterHouse), w celu spisania protokołu szkody, w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki  W mailu należy wpisać numer listu przewozowego. Do czasu przyjazdu kuriera odbiorca powinien pozostawić przesyłkę wraz z opakowaniem do inspekcji kuriera"

WAŻNE. O uszkodzeniu należy natychmiast poinformować Water House.
Uszkodzone części wysyłamy do klienta dopiero po otrzymaniu skanu spisanego protokołu szkody na adres mailowy.

Zgłaszanie szkody w DPD:
W celu potwierdzenia szkody niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Jeśli taka czynność nie była możliwa w czasie dostawy, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi w celu złożenia zlecenia na spisanie takiego protokołu. Nasze Contact Center jest do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów 22 577 55 55 lub 801 400 373 Możliwość złożenia zlecenia istnieje także za pośrednictwem maila cc@dpd.com.pl. Spisanie protokołu szkody nie uruchamia procedury reklamacyjnej. Po spisaniu protokołu szkody należy złożyć oficjalną reklamację."

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Masz 14 dni na zwrot towaru. W ciągu dwóch tygodni masz prawo zwrócić przesyłkę - bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu należy przesłać Formularz odstąpienia od umowy (wzór formularza znajduje się na stronie Zwroty i wymiana)

Pod tym linkiem możesz zapoznać się z naszym regulaminem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

pod numerem telefonu Infolinia (+48) 22 717 53 77,
(+48) 22 757 65 08
 w dni robocze w godz. 8.30 - 16.30

lub o skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie naszego sklepu. 

tu będzie FAQ

Opis

20L (dla 2-4 osób) 30L (dla 4-6 osób)
Pojemność zbiornika złoża (litr) - -
Ilość użytkowników - -
Wydajność szczytowa (m3/h) - -
Zawartość złoża (litr) - -
Wymiary zbiornika na złoże (cale) średnica / wysokość - -
Pojemność zbiornika na sól (litr) - -
Ilość wody uzdatnionej między regeneracjami (m3) - -
Średnie zużycie wody na regenerację (l) - -
Średnie zużycie soli na regenerację (kg) - -
Wymiary urządzenia (cm) szer/głęb/wys - -
Średnica przyłącza - -
Średnie zużycie soli na regenerację (kg) 3,9
Typ obudowy kompaktowa
Zasilanie 220-240V / 50-60 Hz
Napięcie pracy 12V 1000 mA
Pobór mocy 5 W
Temperatura pracy (st C) 2 - 49
Ciśnienie robocze (bar) 2 - 8
Kontrola regeneracji wolumetryczno-czasowa
Przeglądy serwisowe 1 raz na rok
Materiały ekploatacyjne sól co 1,5-2mc kontrola
Rodzaj przyłącza wody wodociągi
Rodzaj wody zimna
Rodzaj budynku dom, mieszkanie, przemysłowy
Na jakie zanieczyszczenia?
twardość wody 0-1000mgCaCO3/L
żelazo 0-0,7mgFe/L
mangan 0-0,2mgMn/L
chlor 0-1,5mgCl/L
pH 5,5-9,5pH
Jakie problemy rozwiązuje?
zły smak i zapach tak
twardość tak
brzydki kolor tak
bakterie -
sucha skóra tak
żółty osad tak

Produkty powiązane

Podobne produkty

7 Inne produkty w tej samej kategorii: