Zobacz większe

Filtr nakranowy - Aquafilter

FH2000_K

Dostępny

Filtr nakranowy z zaworem typu ByPass oraz wkładem FC2001 i zestawem przyłączy.

Filtr nakranowy z wkładem FC2001 zawierający aktywowany węgiel z łupin orzechów kokosowych. Zestaw zawiera: filtr nakranowy, wkład, akcesoria, instrukcję oraz kolorowe opakowanie

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


59,90 zł

Opis

Parametry techniczne

Produkty powiązane

Wysyłka

FAQ

Dowiedz się więcej

Więcej informacji

Aquafilter FH2000_K to nowoczesny kran filtr. Jest wyposażony w kasety FC2001_S zawierający skorupy orzecha kokosowego węgla aktywowanego. Usuwa cząstki osadów, wolny chlor, substancje organiczne (np. pestycydy), poprawia smak i jakość wody oraz eliminuje złe zapach. FH2000_K filtr pozwala produkować zdrowszą i o wiele smaczniejszą wodę. Może on być zainstalowany bezpośrednio na kran w kuchni, ze względu na jego kompatybilność z większością kranów. Szybkia i prosta instalacja. Nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi ani znajomość hudrauliki.


Aquafilter FH2000_K jest wygodne rozwiązanie dla osób, które piją więcej filtrowanej wody niż dzban lub dozownika wody.

Cechy:
- Usuwa osady
- Usuwa wolny chlor
- Usuwa związki organiczne
- Poprawia smak i zapach wody filtrowanej
- Wysoka jakość 
- Konkurencyjna cena
- Szybka dostawa produktów
- Łatwa konserwacja
- Łatwy w instalacji


UWAGA
- Nie używać wody, która jest mikrobiologicznie niebezpieczna lub o nieznanej jakości bez odpowiedniej dezynfekcji przed lub po instalacji.
- Systemy filtracji wody może pomóc zmniejszyć obecność zanieczyszczeń. Ponadto, niektóre systemy filtrowania wody można zmniejszyć obecność mikroorganizmów lub innych zanieczyszczeń z potencjalnych skutków zdrowotnych.
- Zalecamy regularną konserwację i wymianę wkładu filtrującego, aby w odniesieniu do produktu, aby wykonać prawidłowo.
- Wymienić wkład filtra co najmniej co 2 lub 3 miesiące (w zależności od jakości wody).


GWARANCJA: gwarantuje Aquafilter, że ten produkt jest wolny od wad materiałowych i produkcyjnych. Gwarancja ta powinna być ograniczona do okresu jednego (1) roku od daty zakupu. Niniejsza ograniczona gwarancja nie ma zastosowania w przypadku awarii, które wynikają z niewłaściwego użycia, zmiany lub braku właściwego przestrzegania instrukcji montażu lub wymiany wkładu.

Filtry produkowane są w Unii Europejskiej z wykorzystaniem materiałów oraz komponentów najwyższej jakości, posiadających dopuszczenia NSF, WRAS oraz FDA.

WARUNKI SPRZEDAŻY, DOSTAWY I ZWROTU TOWARU     


Transport kurierem DPD 16.90 zł

Transport kurierem za pobraniem DPD 19.90 zł
       
  

GRATIS przy zamówieniu powyżej 500 zł  (nie dotyczy soli tabletkowanej i złóż filtracyjnych)

Odbiór osobisty w sklepie:
ul. Lipowa 37,
05-520 Konstancin-Jeziorna


Ceny obowiązują na terenie Polski, dla przesyłek do 30 kg, których najdłuższy bok nie przekracza 120 cm.
W przypadku przesyłek za granicę (teren UE) oraz niespełniających wymagań dot. wymiarów/wagi mogą zostać doliczone koszty transportu, które ustalane są indywidualnie.

W przypadku zakupu soli tabletkowanej lub złóż filtracyjnych powyżej 200kg, zamówienie wysyłane jest na palecie kurierem DHL - 135zł brutto

 

DOSTAWA

Towar dostępny w sklepie dostarczany jest w ciągu 2 dni roboczych.

W przypadku zamówień na terenie krajów UE towar dostarczany jest w ciągu 5-10 dni roboczych od daty wpływu środków pieniężnych na konto.

UWAGA!!! Przy odbiorze zamówienia należy sprawdzić, czy urządzenie nie zostało uszkodzone podczas transportu. Każdy odbierający ma prawo dokładnie sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. Jeśli coś jest nie tak od razu należy zgłosić reklamację do kuriera i spisać protokół szkody..

"Uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki, należy odnotować przy podpisaniu odbioru przesyłki; nie należy przyjmować przesyłki bez zastrzeżeń; kurier na miejscu powinien spisać protokół szkody.

Uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki, należy zgłosić do przewoźnika DHL (poinformować WaterHouse), w celu spisania protokołu szkody, w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki  W mailu należy wpisać numer listu przewozowego. Do czasu przyjazdu kuriera odbiorca powinien pozostawić przesyłkę wraz z opakowaniem do inspekcji kuriera"

WAŻNE. O uszkodzeniu należy natychmiast poinformować Water House.
Uszkodzone części wysyłamy do klienta dopiero po otrzymaniu skanu spisanego protokołu szkody na adres mailowy.

Zgłaszanie szkody w DPD:
W celu potwierdzenia szkody niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Jeśli taka czynność nie była możliwa w czasie dostawy, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi w celu złożenia zlecenia na spisanie takiego protokołu. Nasze Contact Center jest do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów 22 577 55 55 lub 801 400 373 Możliwość złożenia zlecenia istnieje także za pośrednictwem maila cc@dpd.com.pl. Spisanie protokołu szkody nie uruchamia procedury reklamacyjnej. Po spisaniu protokołu szkody należy złożyć oficjalną reklamację."

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Masz 14 dni na zwrot towaru. W ciągu dwóch tygodni masz prawo zwrócić przesyłkę - bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu należy przesłać Formularz odstąpienia od umowy (wzór formularza znajduje się na stronie Zwroty i wymiana)

Pod tym linkiem możesz zapoznać się z naszym regulaminem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

pod numerem telefonu Infolinia 22 11 000 65 lub 601 99 22 07 w dni robocze w godz. 8.30 - 16.30

lub o skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie naszego sklepu. 

tu będzie FAQ

Opis

Temperatura pracy (st C)2°C - 45°C
Wymiary(H x W x L) 66 mm x 102 mm x 113 mm

Produkty powiązane

Podobne produkty

18 Inne produkty w tej samej kategorii: