Chanson Miracle Max Royale

J4

Dostępny

Chanson Miracle Max Royale to najnowszy model z serii zaprezentowany pod koniec 2014 roku. Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie jonizatorów wody na świecie. Royale został wprowadzony celem uzupełnienia oferty dla najbardziej wymagających klientów. Śmiało można powiedzieć, że to konkretne urządzenie wkracza w nowy etap i przełamuje kolejne bariery w sektorze welness& fitness.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 670 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 670 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 134,00 zł.


13 400,00 zł

Opis

Wysyłka

FAQ

Dowiedz się więcej

Więcej informacji

Miracle Max Royale jest podblatowym modelem jonizatora wody zaprojektowanym z myślą o klientach dla których ważne są względy: wydajności, jakości i wzornictwa. Zwykle w naszych kuchniach brakuje miejsca na dodatkowy sprzęt; Royale jest odpowiedzią dla tych, którzy chcę zachować elegancję i szyk w swojej kuchni.
Jonizator Chanson Royale zapewni każdemu wymagającemu klientowi produkcję najwyższej jakości wody jonizowanej.
Chanson Royale został wyposażony w bardzo elegancji najnowszej generacji panel obsługowy, który zapewni korzystającemu bardzo wygodny wybór parametrów wody według Państwa potrzeb i w krótkim czasie zaczerpniesz jonizowanej wody alkalicznej jakiej pragniesz.
Już nie musisz chować jonizatora wody ze względu na wygląd Chanson Royale zwróci on uwagę każdego kto odwiedza Twoją kuchnię. Teraz możecie Państwo cieszyć się wysokiej klasy urządzeniem, którego widoczną częścią jest tylko bardzo elegancka chromowana bateria (wylewka), sterowana za pomocą wysokiej jakości panelu sterującego.

Mocne strony:
- nowoczesny dotykowy panel, łatwy i funkcjonalny w użytkowaniu
- duża funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa
- czytelny panel sterujący z wyświetlacz na którym wyświetlane są bieżące parametry wody (pH, ORP, przepływ na minutę, stopień zużycia filtra)
- port na minerały (np. sól himalajska)
- bardzo elegancka chromowana bateria
- duża powierzchnia elektrod (płyt)
- spore możliwości ustawieńZakres pH * pH 2,7 – 11,3
Zakres ORP * ORP +1200 do -875
Temperatura wody 5°C ~ 40°C
Przepływ wody 0,8 ~ 6.0Kg/cm2
Zasilanie 220V/50Hz
Moc 5W – 185W
Filtr *PJ-6000: Węglowy, aktywowany jonami srebra, wykonany w nanotechnologii
Żywotność filtra 3.000l – 12.000l wody (od: 9-18 miesięcy zależy od jakości wody)
Automatyczne czyszczenie elektrod Tak, z możliwości ustawienia: co 10, 20, 30, 40, 50 i 60 litrów.
Elektrody 7 tytanowych, pokrytych w 99,989% platyną elektrod wykonanych w nanotechnologii,
Rozmiar jonizatora 170 × 256 × 315,4 (szerokość x grubość x wysokość w mm)
Rozmiar wylewki 110,2 × 192 × 242 (szerokość x grubość x wysokość w mm)
Waga 3,4kg. jonizator, 1,3kg. wylewka
Gwarancja na działanie urządzenia 36 miesięcy z możliwością rozszerzenia do 5 lat
Gwarancja na części dożywotnia przy zastosowaniu systemów filtracji Nano


* Uwaga:podane dane są referencyjne, wynik pH i ORP zależy od źródła i jakości wody. w przypadku używanej wody wodociągowej w Polsce do każdego jonizatora stanowczo zalecane jest użycie systemu filtrów

WARUNKI SPRZEDAŻY, DOSTAWY I ZWROTU TOWARU     


Transport kurierem DPD 16.90 zł

Transport kurierem za pobraniem DPD 19.90 zł
       
  

GRATIS przy zamówieniu powyżej 500 zł  (nie dotyczy soli tabletkowanej i złóż filtracyjnych)

Odbiór osobisty w sklepie:
ul. Lipowa 37,
05-520 Konstancin-Jeziorna


Ceny obowiązują na terenie Polski, dla przesyłek do 30 kg, których najdłuższy bok nie przekracza 120 cm.
W przypadku przesyłek za granicę (teren UE) oraz niespełniających wymagań dot. wymiarów/wagi mogą zostać doliczone koszty transportu, które ustalane są indywidualnie.

W przypadku zakupu soli tabletkowanej lub złóż filtracyjnych powyżej 200kg, zamówienie wysyłane jest na palecie kurierem DHL - 135zł brutto

 

DOSTAWA

Towar dostępny w sklepie dostarczany jest w ciągu 2 dni roboczych.

W przypadku zamówień na terenie krajów UE towar dostarczany jest w ciągu 5-10 dni roboczych od daty wpływu środków pieniężnych na konto.

UWAGA!!! Przy odbiorze zamówienia należy sprawdzić, czy urządzenie nie zostało uszkodzone podczas transportu. Każdy odbierający ma prawo dokładnie sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. Jeśli coś jest nie tak od razu należy zgłosić reklamację do kuriera i spisać protokół szkody..

"Uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki, należy odnotować przy podpisaniu odbioru przesyłki; nie należy przyjmować przesyłki bez zastrzeżeń; kurier na miejscu powinien spisać protokół szkody.

Uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki, należy zgłosić do przewoźnika DHL (poinformować WaterHouse), w celu spisania protokołu szkody, w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki  W mailu należy wpisać numer listu przewozowego. Do czasu przyjazdu kuriera odbiorca powinien pozostawić przesyłkę wraz z opakowaniem do inspekcji kuriera"

WAŻNE. O uszkodzeniu należy natychmiast poinformować Water House.
Uszkodzone części wysyłamy do klienta dopiero po otrzymaniu skanu spisanego protokołu szkody na adres mailowy.

Zgłaszanie szkody w DPD:
W celu potwierdzenia szkody niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Jeśli taka czynność nie była możliwa w czasie dostawy, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi w celu złożenia zlecenia na spisanie takiego protokołu. Nasze Contact Center jest do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów 22 577 55 55 lub 801 400 373 Możliwość złożenia zlecenia istnieje także za pośrednictwem maila cc@dpd.com.pl. Spisanie protokołu szkody nie uruchamia procedury reklamacyjnej. Po spisaniu protokołu szkody należy złożyć oficjalną reklamację."

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Masz 14 dni na zwrot towaru. W ciągu dwóch tygodni masz prawo zwrócić przesyłkę - bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu należy przesłać Formularz odstąpienia od umowy (wzór formularza znajduje się na stronie Zwroty i wymiana)

Pod tym linkiem możesz zapoznać się z naszym regulaminem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

pod numerem telefonu Infolinia (+48) 22 717 53 77,
(+48) 22 757 65 08
 w dni robocze w godz. 8.30 - 16.30

lub o skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie naszego sklepu. 

tu będzie FAQ

Podobne produkty

6 Inne produkty w tej samej kategorii: