Alkamedi AMS 4100 - 7 elektrod

J10

Dostępny

Użyte zaawansowane technologie, japońskie tytanowe płyty pokryte platyną i opatentowany system czyszczenia stawia te urządzenia w czołówce w tej grupie cenowej.

Ich budowa jest wyjątkowa i spełni oczekiwania wymagających klientów.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 280 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 280 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 56,00 zł.


5 600,00 zł

Opis

Wysyłka

FAQ

Dowiedz się więcej

Więcej informacji

Oryginalność jednostki w swojej technologii i konstrukcji obudowy

– Wyjątkowy i inny od tradycyjnego wyjścia przesuwany dozownik.
– Wystarczy rozłożyć dozownik i urządzeni podaje wodę, a jednocześnie jest możliwość opuszczenia i ukrycia dozownika, gdy urządzenie nie pracuje.

Jonizator AMS4100 jest wyposażony w system samooczyszczenia poprzez zmianę polaryzacji elektrod urządzenie czyści się na bieżąco przeciwdziałając w ten sposób powstawaniu kamienia jonowego na powierzchni elektrod.
Zmiana biegunowości elektrody w przeciwnym kierunku następuje za każdym razem po użyciu programu produkcji wody, zapobiegając w ten sposób obleganiu elektrod już przed kolejną elektrolizą. Z góry (woda alkaliczna pochodzi z dozownika na górze zawsze w kierunku przepływu z użyciem układu automatycznej zmiany, jeśli elektroda zmienia polaryzację).

Opatentowany zupełnie innowacyjny ostatnio wynaleziony system czyszczenia jonizatora.Temperatura wody 5~30°C
Ciśnienie wody 0,7 ~5Kg/cm2
pH pH 5.0 ~ ( 5.5) ~ ok. pH10
Przepływ wody Od 3 do 4,5 litra na minutę dla optymalnej wydajności
Zasilanie 220V/50Hz
Moc 90W
Filtr Węglowy, aktywowany jonami srebra.
Żywotność filtra 3.600l wody (zależy od jakości wody)
Automatyczne czyszczenie elektrod Tak
Powierzchnia elektrod Modele 5 elektrod (8 stron)-> 66.44 cm² x 8 stron = 531.52 cm²
Elektrody 7 japońskich elektrod tytanowych pokrytych platyną
Rozmiar 346 x 240 x 169 (szerokość x grubość x wysokość w mm)
Waga 5,1 kg
Gwarancja 3 lata na funkcjonowanie z możliwośćią rozszerzenia do 5 lat

* Uwaga: podane dane są referencyjne, wynik pH i ORP zależy od źródła i jakości wody. w przypadku używanej wody wodociągowej w Polsce do każdego jonizatora stanowczo zalecane jest użycie systemu filtrów

WARUNKI SPRZEDAŻY, DOSTAWY I ZWROTU TOWARU     


Transport kurierem DPD 16.90 zł

Transport kurierem za pobraniem DPD 19.90 zł
       
  

GRATIS przy zamówieniu powyżej 500 zł  (nie dotyczy soli tabletkowanej i złóż filtracyjnych)

Odbiór osobisty w sklepie:
ul. Lipowa 37,
05-520 Konstancin-Jeziorna


Ceny obowiązują na terenie Polski, dla przesyłek do 30 kg, których najdłuższy bok nie przekracza 120 cm.
W przypadku przesyłek za granicę (teren UE) oraz niespełniających wymagań dot. wymiarów/wagi mogą zostać doliczone koszty transportu, które ustalane są indywidualnie.

W przypadku zakupu soli tabletkowanej lub złóż filtracyjnych powyżej 200kg, zamówienie wysyłane jest na palecie kurierem DHL - 135zł brutto

 

DOSTAWA

Towar dostępny w sklepie dostarczany jest w ciągu 2 dni roboczych.

W przypadku zamówień na terenie krajów UE towar dostarczany jest w ciągu 5-10 dni roboczych od daty wpływu środków pieniężnych na konto.

UWAGA!!! Przy odbiorze zamówienia należy sprawdzić, czy urządzenie nie zostało uszkodzone podczas transportu. Każdy odbierający ma prawo dokładnie sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. Jeśli coś jest nie tak od razu należy zgłosić reklamację do kuriera i spisać protokół szkody..

"Uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki, należy odnotować przy podpisaniu odbioru przesyłki; nie należy przyjmować przesyłki bez zastrzeżeń; kurier na miejscu powinien spisać protokół szkody.

Uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki, należy zgłosić do przewoźnika DHL (poinformować WaterHouse), w celu spisania protokołu szkody, w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki  W mailu należy wpisać numer listu przewozowego. Do czasu przyjazdu kuriera odbiorca powinien pozostawić przesyłkę wraz z opakowaniem do inspekcji kuriera"

WAŻNE. O uszkodzeniu należy natychmiast poinformować Water House.
Uszkodzone części wysyłamy do klienta dopiero po otrzymaniu skanu spisanego protokołu szkody na adres mailowy.

Zgłaszanie szkody w DPD:
W celu potwierdzenia szkody niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Jeśli taka czynność nie była możliwa w czasie dostawy, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi w celu złożenia zlecenia na spisanie takiego protokołu. Nasze Contact Center jest do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów 22 577 55 55 lub 801 400 373 Możliwość złożenia zlecenia istnieje także za pośrednictwem maila cc@dpd.com.pl. Spisanie protokołu szkody nie uruchamia procedury reklamacyjnej. Po spisaniu protokołu szkody należy złożyć oficjalną reklamację."

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Masz 14 dni na zwrot towaru. W ciągu dwóch tygodni masz prawo zwrócić przesyłkę - bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu należy przesłać Formularz odstąpienia od umowy (wzór formularza znajduje się na stronie Zwroty i wymiana)

Pod tym linkiem możesz zapoznać się z naszym regulaminem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

pod numerem telefonu Infolinia (+48) 22 717 53 77,
(+48) 22 757 65 08
 w dni robocze w godz. 8.30 - 16.30

lub o skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie naszego sklepu. 

tu będzie FAQ

Podobne produkty

6 Inne produkty w tej samej kategorii: