Promocja! Zobacz większe

Odżelaziacz / odmanganiacz automatyczny 1054 (KLARSANIT / DEFEMAN)

OMA 1054

Dostępny

Filtry odmanganiające o wydajności 0,8 m3/h z głowicą BNT 7650 znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie woda jest zanieczyszczona związkami manganu i żelaza. Najczęściej są to wody podziemne z własnych ujęć.

Odmanganianie
Polega na redukcji związków manganu poprzez przefiltrowaniu wody przez specjalne złoże zasypane do odmanganiaczy.

Odżelazienie
Polega na redukcji związków żelaza z wody, poprzez wstępne napowietrzanie (aspiratory, aeratory), następnie przefiltrowanie poprzez odżelaziacze.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 179 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 179 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 35,80 zł.


3 580,00 zł

Opis

Wysyłka

FAQ

Dowiedz się więcej

Więcej informacji

Zawartość manganu i żelaza w wodzie jest szczególnie kłopotliwa. Duża zawartość tych związków powoduje pogorszenie cech organoleptycznych wody: powstanie mętności, żelazisty posmak, żółtą barwę. W gospodarstwie domowym powoduje powstawanie plam przy praniu bielizny. 

Filtry odmanganiające składają się z butli ciśnieniowej, głowicy sterującej oraz złoża odżelaziająco-odmanganiajacego)jak też złoża Defeman (złoże odmanganiające). Butla wykonana jest z tworzywa sztucznego chemoodpornego posiadającego atest dopuszczeniowy Głównego Urzędu Dozoru Technicznego oraz ISO 9001. 

Istotną rolę w procesie oczyszczania wody stanowi złoże utleniające, które jest odpowiednio dobierane i mieszane. Złoże wymaga napowietrzania wody za pomocą zwężki lub sprężarki i mieszacza. Odżelaziacze z tego typu złożem znajdują zastosowanie jedynie w przypadku, gdy zamontowany jest hydrofor zwykły-przelotowy (nieprzeponowy). 

Zalety stosowania odżelaziaczo-odmanganiaczy:
- znacznie zdrowsza woda,
- usunięcie związków żelaza,
- usunięcie związków manganu,
- brak nieprzyjemnego zapachu,
- usunięcie barwy,
- zmniejszenie mętności,
- brak nacieków na armaturze, powierzchniach wanien, umywalek, płytkach łazienkowych itd., są łatwiejsze do czyszczenia i dłużej pozostają czyste,
- znacznie wolniejsza korozja instalacji,
- znacznie mniej zniszczone ubrania w wyniku prania,
- poprawa smaku i aromatu napojów i potraw.

Informacje dodatkowe: 
- zawartość złoża w kolumnie: 40 litrów
- rodzaj wypełnienia: mieszanka złóż odżelaziającego KLARSANIT i odmanganiającego DEFEMAN
- wymiary kolumny ze złożem (średnica/wys): 26/137 [cm]
- całkowita wysokość urządzenia: ~158 [cm] (zależy od modelu sterownika) 
- model sterownika: BNT 7650
- wydajność szczytowa: 0,8 m3/h
- temperatura pracy: 2-48 st.C
- maksymalne ciśnienie pracy: 10 bar
- dodatkowe wymagania: dostęp do kanalizacji w promieniu 5 metrów

WARUNKI SPRZEDAŻY, DOSTAWY I ZWROTU TOWARU     


Transport kurierem DPD 16.90 zł

Transport kurierem za pobraniem DPD 19.90 zł
       
  

GRATIS przy zamówieniu powyżej 500 zł  (nie dotyczy soli tabletkowanej i złóż filtracyjnych)

Odbiór osobisty w sklepie:
ul. Lipowa 37,
05-520 Konstancin-Jeziorna


Ceny obowiązują na terenie Polski, dla przesyłek do 30 kg, których najdłuższy bok nie przekracza 120 cm.
W przypadku przesyłek za granicę (teren UE) oraz niespełniających wymagań dot. wymiarów/wagi mogą zostać doliczone koszty transportu, które ustalane są indywidualnie.

W przypadku zakupu soli tabletkowanej lub złóż filtracyjnych powyżej 200kg, zamówienie wysyłane jest na palecie kurierem DHL - 135zł brutto

 

DOSTAWA

Towar dostępny w sklepie dostarczany jest w ciągu 2 dni roboczych.

W przypadku zamówień na terenie krajów UE towar dostarczany jest w ciągu 5-10 dni roboczych od daty wpływu środków pieniężnych na konto.

UWAGA!!! Przy odbiorze zamówienia należy sprawdzić, czy urządzenie nie zostało uszkodzone podczas transportu. Każdy odbierający ma prawo dokładnie sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. Jeśli coś jest nie tak od razu należy zgłosić reklamację do kuriera i spisać protokół szkody..

"Uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki, należy odnotować przy podpisaniu odbioru przesyłki; nie należy przyjmować przesyłki bez zastrzeżeń; kurier na miejscu powinien spisać protokół szkody.

Uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki, należy zgłosić do przewoźnika DHL (poinformować WaterHouse), w celu spisania protokołu szkody, w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki  W mailu należy wpisać numer listu przewozowego. Do czasu przyjazdu kuriera odbiorca powinien pozostawić przesyłkę wraz z opakowaniem do inspekcji kuriera"

WAŻNE. O uszkodzeniu należy natychmiast poinformować Water House.
Uszkodzone części wysyłamy do klienta dopiero po otrzymaniu skanu spisanego protokołu szkody na adres mailowy.

Zgłaszanie szkody w DPD:
W celu potwierdzenia szkody niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Jeśli taka czynność nie była możliwa w czasie dostawy, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi w celu złożenia zlecenia na spisanie takiego protokołu. Nasze Contact Center jest do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów 22 577 55 55 lub 801 400 373 Możliwość złożenia zlecenia istnieje także za pośrednictwem maila cc@dpd.com.pl. Spisanie protokołu szkody nie uruchamia procedury reklamacyjnej. Po spisaniu protokołu szkody należy złożyć oficjalną reklamację."

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Masz 14 dni na zwrot towaru. W ciągu dwóch tygodni masz prawo zwrócić przesyłkę - bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu należy przesłać Formularz odstąpienia od umowy (wzór formularza znajduje się na stronie Zwroty i wymiana)

Pod tym linkiem możesz zapoznać się z naszym regulaminem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

pod numerem telefonu Infolinia (+48) 22 717 53 77,
(+48) 22 757 65 08
 w dni robocze w godz. 8.30 - 16.30

lub o skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie naszego sklepu. 

tu będzie FAQ

Podobne produkty

29 Inne produkty w tej samej kategorii: