PROFESJONALNE BADANIE WODY

WF040102

Dostępny

Profesjonalnym badanie wody, które polega na ocenie jej przydatności do spożycia na podstawie uzyskanych wyników fizykochemicznych.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


120,00 zł

Opis

Produkty powiązane

Wysyłka

FAQ

Dowiedz się więcej

Więcej informacji

PROFESJONALNE BADANIE WODY

SYSTEM ODWRÓCONEJ OSMOZY R.O. 4

 
Czas oczekiwania to tylko 3 dni

W terminie do 3 dni roboczych od dostarczenia próbki, prześlemy zwrotnie na wskazany adres email wyniki badań fizykochemicznych tzw. monitoringu kontrolnego. Dodatkowo, jeśli woda nie będzie spełniać określonych norm przydatności do spożycia, do badania zostanie dołączona porada i oferta urządzeń do jej uzdatnienia.

Adres do wysyłki

Water-House Sp. z o.o.
ul. Lipowa 37
05-520 Konstancin-Jeziorna

UWAGA! Jeśli po wykonaniu badania, zakupisz zasugerowane przez nas urządzenie uzdatniające wodę, badanie zostanie wliczone w koszty urządzenia. 

Drogi kliencie, jeśli chcesz uzyskać ofertę na uzdatnienie wody do wykonanego badania, przy zakupie podaj dodatkowe informacje:

- średnie zużycie miesięczne lub ilość osób w mieszkaniu/domu

- rodzaj hydroforu (przeponowy lub ocynkowany)

- skąd pochodzi woda (z wodociągu czy ze studni)

Dzięki uzyskanym wynikom dowiesz się czy Twoja woda jest bezpieczna i zdatna do picia.

Zajmujemy się profesjonalnym badaniem wody, które polega na ocenie jej przydatności do spożycia na podstawie uzyskanych wyników fizykochemicznych. Pomagamy również dobrać odpowiednie urządzenia w celu dostosowania jej właściwości do wymagań wynikających z jej przeznaczenia.

Wyniki badania obejmują analizę fizykochemiczną wody tj.: – odczyn, – żelazo, – mangan, – amoniak/ – azotany, – przewodność, – twardość ogólną, (ewentualnie chlor).


Jak przesłać do nas próbkę wody?

Wodę należy nalać do butelki plastikowej (wystarczy już 0,5l)
pod sam korek, tak, żeby nie było w niej powietrza. 
Przed nalaniem wody, wylej znaczną ilość wody z miejsca poboru / z kranu,
w ten sposób „przeczyścisz” instalację wodociągową (min 2 minuty) 
Wlej wodę do butelki, pod sam korek, spokojnym strumieniem, bez chlapania.
Nie pozostawiaj powietrza pod korkiem. 
Zakręć butelkę i prześlij ją do nas.

WARUNKI SPRZEDAŻY, DOSTAWY I ZWROTU TOWARU     


Transport kurierem DPD 16.90 zł

Transport kurierem za pobraniem DPD 19.90 zł
       
  

GRATIS przy zamówieniu powyżej 500 zł  (nie dotyczy soli tabletkowanej i złóż filtracyjnych)

Odbiór osobisty w sklepie:
ul. Lipowa 37,
05-520 Konstancin-Jeziorna


Ceny obowiązują na terenie Polski, dla przesyłek do 30 kg, których najdłuższy bok nie przekracza 120 cm.
W przypadku przesyłek za granicę (teren UE) oraz niespełniających wymagań dot. wymiarów/wagi mogą zostać doliczone koszty transportu, które ustalane są indywidualnie.

W przypadku zakupu soli tabletkowanej lub złóż filtracyjnych powyżej 200kg, zamówienie wysyłane jest na palecie kurierem DHL - 135zł brutto

 

DOSTAWA

Towar dostępny w sklepie dostarczany jest w ciągu 2 dni roboczych.

W przypadku zamówień na terenie krajów UE towar dostarczany jest w ciągu 5-10 dni roboczych od daty wpływu środków pieniężnych na konto.

UWAGA!!! Przy odbiorze zamówienia należy sprawdzić, czy urządzenie nie zostało uszkodzone podczas transportu. Każdy odbierający ma prawo dokładnie sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. Jeśli coś jest nie tak od razu należy zgłosić reklamację do kuriera i spisać protokół szkody..

"Uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki, należy odnotować przy podpisaniu odbioru przesyłki; nie należy przyjmować przesyłki bez zastrzeżeń; kurier na miejscu powinien spisać protokół szkody.

Uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki, należy zgłosić do przewoźnika DHL (poinformować WaterHouse), w celu spisania protokołu szkody, w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki  W mailu należy wpisać numer listu przewozowego. Do czasu przyjazdu kuriera odbiorca powinien pozostawić przesyłkę wraz z opakowaniem do inspekcji kuriera"

WAŻNE. O uszkodzeniu należy natychmiast poinformować Water House.
Uszkodzone części wysyłamy do klienta dopiero po otrzymaniu skanu spisanego protokołu szkody na adres mailowy.

Zgłaszanie szkody w DPD:
W celu potwierdzenia szkody niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Jeśli taka czynność nie była możliwa w czasie dostawy, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi w celu złożenia zlecenia na spisanie takiego protokołu. Nasze Contact Center jest do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów 22 577 55 55 lub 801 400 373 Możliwość złożenia zlecenia istnieje także za pośrednictwem maila cc@dpd.com.pl. Spisanie protokołu szkody nie uruchamia procedury reklamacyjnej. Po spisaniu protokołu szkody należy złożyć oficjalną reklamację."

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Masz 14 dni na zwrot towaru. W ciągu dwóch tygodni masz prawo zwrócić przesyłkę - bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu należy przesłać Formularz odstąpienia od umowy (wzór formularza znajduje się na stronie Zwroty i wymiana)

Pod tym linkiem możesz zapoznać się z naszym regulaminem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

pod numerem telefonu Infolinia (+48) 22 717 53 77,
(+48) 22 757 65 08
 w dni robocze w godz. 8.30 - 16.30

lub o skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie naszego sklepu. 

tu będzie FAQ

Produkty powiązane

Podobne produkty

14 Inne produkty w tej samej kategorii: