Informacje dotyczące prawa odstąpienia od umowy: 

Termin do odstąpienia: 14 dni od dnia odbioru przesyłki. Wystarczy wysłanie informacji o wykonanym prawie odstąpienie przed upływem terminu odstąpienia.

Forma odstąpienia: pisemnie na adres korespondencyjny podany poniżej, mailowo na adres kontakt@Water-House.pl (w takim wypadku otrzymają Państwo niezwłoczne potwierdzenie drogą mailową). Można skorzystać z ustawowego wzoru odstąpienia od umowy.

Pobierz formularz odstąpienia od umowy

Skutki odstąpienia od umowy: 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymamy od Państwa zwracany towar. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. 

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

Informacje na temat reklamacji:

Towary wysyłane przez Water-House.pl są nowe, wolne od wad. Klientowi przysługują uprawnienia z tytułu rękojmi w terminie dwóch lat od dnia odbioru towaru. Jeżeli producent towaru udziela gwarancji Klient zostanie o tym poinformowany przy dostawie towaru. W razie wystąpienia wady w tym okresie Klient przesyła zgłoszenie reklamacyjne wraz z towarem na adres: 

Reklamacje

Klarwod
ul. Lipowa 37, 
05-520 Konstancin-Jeziorna

Reklamacja zostanie rozpatrzona niezwłocznie - nie później niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zgłoszenia wraz z towarem.
Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach dostępnych jest na Water-House.pl/zwroty

UWAGA!!! Przy odbiorze zamówienia należy sprawdzić, czy urządzenie nie zostało uszkodzone podczas transportu. Każdy odbierający ma prawo dokładnie sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. Jeśli coś jest nie tak od razu należy zgłosić reklamację do kuriera i spisać protokół szkody..

"Uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki, należy odnotować przy podpisaniu odbioru przesyłki; nie należy przyjmować przesyłki bez zastrzeżeń; kurier na miejscu powinien spisać protokół szkody.

Uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki, należy zgłosić do przewoźnika DHL (poinformować WaterHouse), w celu spisania protokołu szkody, w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki  W mailu należy wpisać numer listu przewozowego. Do czasu przyjazdu kuriera odbiorca powinien pozostawić przesyłkę wraz z opakowaniem do inspekcji kuriera"

WAŻNE. O uszkodzeniu należy natychmiast poinformować Water House.
Uszkodzone części wysyłamy do klienta dopiero po otrzymaniu skanu spisanego protokołu szkody na adres mailowy.

Zgłaszanie szkody w DPD:
W celu potwierdzenia szkody niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Jeśli taka czynność nie była możliwa w czasie dostawy, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi w celu złożenia zlecenia na spisanie takiego protokołu. Nasze Contact Center jest do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów 22 577 55 55 lub 801 400 373 Możliwość złożenia zlecenia istnieje także za pośrednictwem maila cc@dpd.com.pl. Spisanie protokołu szkody nie uruchamia procedury reklamacyjnej. Po spisaniu protokołu szkody należy złożyć oficjalną reklamację."

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu Infolinia (+48) 22 717 53 77, (+48) 22 757 65 08 w dni robocze w godz. 8.00 - 16.00 lub o skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie naszego sklepu. Możesz także napisać do nas maila na adres kontakt@Water-House.pl

Jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś pod tym linkiem możesz zapoznać się z naszym regulaminem.